Aikataulut

9.1.2017 alkaen käydään uudella pysäkillä Jerpinmäentie 340 parillisen viikon maanantaina .

Hiihtolomaviikolla 8 kirjastoauto ei käy koulujen ja päiväkotien pysäkeillä.

PARITTOMAT VIIKOT

MAANANTAI Tulo Lähtö
Lepola 15:00 15:20
Lindfors 15:40 16:00
Saviaho, pk 16:20 16:50
Haarajoki 17:00 17:20
Nummistentie 482 17:30 17:40
Numminen, kauppa 17:50 18:20
Purola 18:40 19:00
Sääksjärvi 19:10 19:30
Näytä Google Mapsissa Vega, parittomat viikot, maanantai    
TIISTAI Tulo Lähtö
Vuorimaa 15:00 15:20
Levanto 15:30 16:15
Ovaska 16:40 17:10
Viljamaa 17:20 17:40
Saari, kauppa 17:50 18:30
Jurvala 18:50 19:20
Näytä  Google Mapsissa  Vega, parittomat viikot, tiistai
KESKIVIIKKO Tulo Lähtö
Hepola, koulu   9:30 10:50
Sälinkää, koulu 11:10 12:20
Lukko, koulu 12:30 13:00
Kaunismäki, pk 13:10 13:40
Näytä Google Mapsissa Vega, parittomat viikot, keskiviikko
TORSTAI Tulo Lähtö
Saari,  lastentalo  9:30 10:50
Sääksjärvi, koulu 11:40 13:10
Näytä Google Mapsissa Vega, parittomat viikot, torstai
PERJANTAI
Tulo Lähtö
Kirkonkylä, koulu   9:30 10:30
Numminen, koulu 10:45 12:00
 Näytä Google Mapsissa Vega, parittomat viikot, perjantai

PARILLISET VIIKOT
MAANANTAI Tulo Lähtö
Jerpinmäentie 340 15:30 15:40
Eerola 16:00 16:10
Myllymaa 16:40 17:10
Sälinkää, mylly 17:30 18:10
Anttila 18:30 19:10
Näytä Google Mapsissa Vega, parilliset viikot, maanantai
TIISTAI Tulo Lähtö
Hirvihaara 16:10 16:40
Ohkola, Öljymäki 17:00 17:40
Linnamäki 18:00 18:30
Näytä  Google Mapsissa Vega, parilliset viikot, tiistai
KESKIVIIKKO Tulo Lähtö
Amanda, pk 9:30  9:55
Hirvihaara, koulu 10:10 11:10
Ohkola, koulu 11:30 12:45
Taikametsä, pk 13:10 13:30
Näytä  Google Mapsissa Vega, parilliset viikot, keskiviikko
TORSTAI Tulo Lähtö
Saviaho, pk   9:50 10:20
Hyökännummi,  koulu 10:30 12:00
Arola, koulu 12:20 13:10
Näytä Google Mapsissa Vega, parilliset viikot,torstai    
PERJANTAI Tulo Lähtö
Anttila,pk   9:30 10:00
Montessori, pk 10:10 11:00
Näytä Google Mapsissa Vega, parilliset viikot, perjantai    

 

 

Takaisin ylös