Aikataulut

Kirjastoauto ei kulje heinäkuussa. 7.8. alkaen ajetaan normaalit iltavuorot. Koulu- ja päiväkotipyskeillä käydään 14.8. alkaen.

PARITTOMAT VIIKOT

MAANANTAI Tulo Lähtö  
Lepola 15:00 15:20  
Lindfors 15:40 16:00  
Saviaho, pk 16:20 16:50  
Haarajoki 17:00 17:20  
Nummistentie 482 17:30 17:40  
Numminen, kauppa 17:50 18:20  
Purola 18:40 19:00  
Sääksjärvi 19:10 19:30  
       
TIISTAI      
Vuorimaa 15:00 15:20  
Levanto 15:30 16:15  
Ovaska 16:40 17:10  
Viljamaa 17:20 17:40  
Saari, kauppa 17:50 18:30  
Jurvala 18:50 19:20  
       
PARILLISET VIIKOT      
MAANANTAI Tulo Lähtö  
Jerpinmäentie 340 15:30 15:40  
Eerola 16:00 16:10  
Myllymaa 16:40 17:10  
Sälinkää, mylly 17:30 18:10  
Anttila 18:30 19:10  
       
TIISTAI      
Hirvihaara 16:10 16:40  
Ohkola, Öljymäki 17:00 17:40  
Linnamäki 18:00 18:30  
       
KESKIVIIKKO      
Amanda, pk 9:30 9:55  
Hirvihaara, koulu 10:10 11:10  
Ohkola, koulu 11:30 12:45  
Taikametsä, pk 13:10 13:30  
Takaisin ylös